To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

PRELEGENCI


 Dominik Jaskulski pracuje jako Manager ds. Automatyzacji Procesów w Lufthansa Global Business Services. Zarządza międzynarodowym, 12-osobowym zespołem odpowiedzialnym za automatyzację procesów back-office'owych w kilku centrach organizacji. Od ponad 7 lat zajmuje się optymalizacją i usprawnianiem procesów w operacjach bankowych, HR oraz IT. Pracował w polskich i zagranicznych instytucjach finansowych. Jako fan zwinnych (agile) oraz szczupłych (lean) metod zarządzania, stara się łączyć oba podejścia w swojej codziennej pracy.
Piotr Kaczmarek - dyrektor w spółce SmartMedia, która od 13 lat z powodzeniem wprowadza rozwiązania IT w polskich i zagranicznych firmach, a także w administracji publicznej. Piotr Kaczmarek odpowiada za rozwój biznesu i kieruje współpracą z klientami. Dzięki swym doświadczeniom doskonale identyfikuje obszary działalności i procesy, które mogą zostać usprawnione oraz wygenerować oszczędności dzięki różnorodnym rozwiązaniom informatycznym.

Piotr Kaczmarek ukończył studia na wydziale Informatyki, Telekomunikacji i Elektroniki Politechniki Gdańskiej, natomiast umiejętności biznesowe zdobywał na wydziale Zarządzania i Ekonomii tej samej uczelni. W roku 2009 został zaproszony do grupy inicjatywnej, której celem było zawiązanie klastra ICT na Pomorzu - dzięki jej działaniom klaster ICT zyskał status klastra kluczowego w województwie pomorskim, a obecnie skupia około 100 firm z sektora ICT. Prywatnie Piotr jest pasjonatom motocykli oraz starych samochodów. Wolny czas spędza aktywnie, najlepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół.